59


Екшн-камера GoPro HERO7 Silver (CHDHC-601-RW)

Екшн-камера GoPro HERO7 Silver (CHDHC-601-RW)

6 230 грн

Товар відсутній

257070356

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 59 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 59 балів, які можна конвертувати в сертифікат на 18 грн.


Availability:(Out of stock)
Форм-фактор: Моноблок • Роздільна здатність запису (кдр / сек.): 4K/30fps, 1440p/60fps, 1080p/60fps • Матриця: 12 Мп CMOS • Тип носія: microSD

Рассрочка online

HERO7 Silver дозволяє перетворювати кожен момент в неймовірну історію. Камера міцна і водонепроникна, тому ви можете брати її куди завгодно. Інтуїтивний сенсорний екран дозволяє швидко зорієнтуватися і створити прекрасні кадри.

Екшн-камера GOPRO Hero 7 Silver (CHDHC-601-LE), фото 1

Представляємо HERO7 Silver, ідеальну камеру для будь-яких подорожей. Її міцна конструкція та водонепроникність дозволяють взяти її з собою куди завгодно. Плавні відео 4K і яскраві фотографії з розширеним динамічним діапазоном (WDR) перетворюють кожен момент в неймовірну історію. GPS дозволяє відстежувати, як швидко, далеко або високо вам вдалося забратися. Інтуїтивний сенсорний екран дозволяє швидко зорієнтуватися і створити прекрасні кадри. Більш того, ваші фото і відео доступні для публікації прямо в GoPro App. Зафіксуйте моменти свого життя - від канікул на пляжі до сімейних зустрічей - по-новому разом з HERO7 Silver.

Відео 4K30

Створюйте приголомшливі відео 4K, прекрасні як самі моменти. Ви також можете знімати тривалі сюжети в режимі таймлапс-відео, щоб перетворити їх в короткі історії, якими хочеться поділитися.

Інтуїтивний сенсорний екран

Інтуїтивний сенсорний екран і оптимізовані режими зйомки дозволяють швидко зорієнтуватися і створити прекрасні кадри. Просто проведіть по екрану пальцем і торкніться його.

Екшн-камера GOPRO Hero 7 Silver (CHDHC-601-LE), фото 2

Фото 10 Мп з WDR

HERO7 Silver забезпечує якісні фото 10 Мп навіть при зйомці складних кадрів, на яких є яскраві ділянки і тіні. В режимі серійної зйомки можна створювати 15 фотографій в секунду.

Стабілізація відео

Прощайте, відео зі смиканим зображенням. HERO7 Silver записує плавні відео зі стабілізацією, що б ви не робили - будь то катання на лижах, снорклінг або біг з собакою по двору.

Мітки з даними GPS

Відстежуйте свою швидкість, відстань і багато іншого. У додатку GoPro App ви можете додати поверх відео мітки, які покажуть іншим, як швидко, далеко або високо вам вдалося дістатися.

Екшн-камера GOPRO Hero 7 Silver (CHDHC-601-LE), фото 3

Публікуйте безпосередньо в історії Instagram

Додавайте свої історії в стрічку прямо з програми GoPro App та діліться тим, як ви підкорюєте стихії, в матеріалах, які не вийде створити за допомогою телефону.

Автоматичне перенесення файлів на телефон

Максимально простий перехід від зйомки до публікації. З додатку GoPro App ви можете миттєво відправити фото і відео на електронну пошту, в SMS, в Twitter або в Snapchat.

Звук високої якості

HERO7 Silver записує чіткий і чистий звук, адже звукові ефекти так само важливі, як і відео.

Екшн-камера GOPRO Hero 7 Silver (CHDHC-601-LE), фото 4