101


Екшн-камера GoPro Max (CHDHZ-201-FW)

Екшн-камера GoPro Max (CHDHZ-201-FW)

10 656 грн

Товар відсутній

257076201

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 101 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 101 балів, які можна конвертувати в сертифікат на 30 грн.


Availability:(Out of stock)
Форм-фактор: Моноблок • Роздільна здатність запису (кдр / сек.): Сферичне відео 5.6K30, Режим HERO 1440p60 / 1080p60 • Матриця: 16,6 Мп CMOS • Тип носія: microSD

Рассрочка online

Максимальне захоплення

Max HyperSmooth, Max TimeWarp, Max SuperView, а ще режим HERO з одним об'єктивом і режим сферичної зйомки з двома об'єктивами - це камера MAX в якій все на максимумі.

Екшн-камера GOPRO MAX (CHDHZ-201-FW), фото 1

Три камери в одній

Знімайте відео в стилі HERO з одним об'єктивом і неперевершеною стабілізацією або створюйте сферичні матеріали з ефектом занурення. Першокласний спрямований мікрофон і фронтальний екран для зйомки максимально яскравих відеоблогів.

Max HyperSmooth

Зустрічайте нового рекордсмена в стабілізації. Режим Max HyperSmooth забезпечує саме плавне відео в історії GoPro, а також революційне вирівнювання горизонту.

Цифрові об'єктиви

На вибір пропонується чотири об'єктива для створення будь-якого кадру: вузький, лінійний без спотворень, широкий і Max SuperView - з найширшим кутом огляду.

Екшн-камера GOPRO MAX (CHDHZ-201-FW), фото 2

PowerPano

Створюйте неймовірні панорамні знімки 270° без спотворень одним натисканням кнопки. Ви навіть можете робити Селфі і екшн-панорами PowerPano.

Екшн-камера GOPRO MAX (CHDHZ-201-FW), фото 3
Екшн-камера GOPRO MAX (CHDHZ-201-FW), фото 4

Об'ємний звук

Шість - так, вам не здалося, саме шість - вбудованих мікрофонів забезпечують запис об'ємного звуку, спрямованого звуку для відеоблогів і кращого стереозвуку в історії GoPro, а також приглушення шуму вітру.

Max TimeWarp

Створюйте дивовижне, неймовірно плавне відео в режимі таймлапс в сферичному режимі і режимі HERO. А ще в режимі HERO під час запису ви можете перемикатися в режим реального часу і назад.


Міцність + водонепроникність

Це GoPro - витримує суворі випробування. Плануєте зйомку в екстремальних умовах? Одягніть захисні лінзи які йдуть в комплекті і вперед. А ще вона водонепроникна на глибині до 5 м.

Екшн-камера GOPRO MAX (CHDHZ-201-FW), фото 5
Екшн-камера GOPRO MAX (CHDHZ-201-FW), фото 6

GoPro App

Знімайте. Редагуйте. Діліться. Без обмежень. GoPro App автоматично створює відмінні ролики і дозволяє легко ділитися ними з усім світом.

Ви створюєте кадри голосом

Зайняті руки? Вимовте одну з 12 голосових команд, наприклад «GoPro, знімай відео» або «GoPro, знімай фото».

Екшн-камера GOPRO MAX (CHDHZ-201-FW), фото 7

 

Переглянуті товари