117


Екшн-камера GoPro HERO9 Black (CHDHX-901-RW)

Екшн-камера GoPro HERO9 Black (CHDHX-901-RW)

12 356 грн

Товар відсутній

257081010

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 117 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 117 балів, які можна конвертувати в сертифікат на 35 грн.


Availability:(Out of stock)

Форм-фактор: Моноблок • Роздільна здатність запису (кдр / сек.): 5K: 30,24 к / с. 4К: 60, 30, 24 к / с. 1080р: 120, 60, 30, 24 к / с • Матриця: 20 МП CMOS • Тип носія: microSD

Рассрочка online
HERO9 Black
Краща в усьому.
Новий фронтальний екран
Збільшений на 30% ресурс акумулятора
Знімна лінза
Водонепроникність (10 м)
Висока якість
Камера забезпечує зйомку з роздільною здатністю 5K і приголомшливою деталізацією навіть при наближенні, а також дозволяє створювати стоп-кадри 14,7 Мп. Крім того, модель підтримує запис відео в 4K, 2.7K, 1440p і 1080p.
Створення професійних фото
Знімайте чудові фотографії професійної якості з роздільною здатністю 20 Мп. Скористайтеся також функцією «Суперфотка» для поліпшення ваших знімків.
Новий модуль об'єктива
Першокласна стабілізація Max HyperSmooth і найбільш широкий в історії GoPro кут огляду Max SuperView забезпечується за рахунок нового модуля об'єктива Max.
Медіамодуль
Додавайте порт HDMI, спрямований мікрофон та багато іншого.
Світловий модуль
Водонепроникність, міцність і невелика вага.
Модуль-екран
Створюйте відеоблог і компонуйте кадри з великим відкидним екраном.
Багато екранів
Екшн-камера забезпечує інтуїтивне керування з великим заднім сенсорним екраном, а також зручний перегляд у реальному часі для створення селфі, завдяки новому фронтальному екрану.
Відмінна стабілізація
Модель має найдосконалішу стабілізацію. HyperSmooth 3.0 - тепер з вирівнюванням горизонту в камері.
Приголомшлива уповільнена зйомка
Камера HERO9 Black дає можливість знімати зі швидкістю до 240 кадрів в секунду, щоб отримати відмінну сповільнену зйомку 8x.
Зйомка швидких сцен
Функція TimeWarp 3.0 дозволяє створювати чаруючі таймлапс-відео. Для уповільнення дій під час зйомки скористайтеся «Контролем швидкості», це дозволить знімати відмінне відео при високій швидкості руху.
HindSight
За тридцять секунд до спуску затвора почніть знімати відео. Це дозволить отримати необхідний кадр навіть якщо ви не встигнете в потрібний час натиснути на кнопку спуску затвора.
LiveBurst
Діліться коротким відеороликом або вибирайте кращий знімок. 1,5 секунди до і після створення кадру.
Відкладений час зйомки
Встановлюйте самостійно час початку запису.
Установка часу зйомки
Задавайте необхідний проміжок часу, протягом якого камера буде вести зйомку.
Зручні трансляції
Стабілізація відео HyperSmooth дозволяє зручно вести прямі трансляції з високою якістю відео. Крім того, пристрій можна використовувати як веб-камеру з практично безмежними можливостями кріплення.