Eggball Maxafe 45

970 грн

Товар відсутній

E007165 Ledragomma

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 9 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 9 балів, які можна конвертувати в сертифікат на 3 грн.


Availability:(Out of stock)

М'яка оксамитова поверхня. Спеціальна форма "яйце". Запатентований матеріал flexton silpower®.

Рассрочка online
Цей м'яч в формі «яйця» забезпечує більший контакт з підлогою, забезпечуючи більшу стабільність під час використання. Подовжена форма дозволяє двом людям сидіти на м'ячі одночасно. Оригінальний Pezzi® MAXAFE® Eggballs має схожі властивості з Pezzi® STANDARD Eggballs, але він виготовлений виключно з матеріалів flexton silpower® (патент). Їх м'яка оксамитова поверхня приємна на дотик. Надрізи до 5 мм можна полагодити спеціально розробленим Fixa-Kit.
Цей м'яч надає ідеальну допомогу тим, хто хоче виконувати гімнастичні вправи з м'ячем безпечно і з високим рівнем стабільності.
 

ОСОБЛИВОСТІ:

  • М'яка оксамитова поверхню.
  • Спеціальна форма "яйце".
  • Запатентований матеріал flexton silpower®.
  • Максимальне навантаження: 400 кг.
ПРИЗНАЧЕННЯ - ОБМЕЖЕННЯ І ВИКЛЮЧЕННЯ

1. Цей м'яч був розроблений і виготовлений для використання в різних областях спорту, а саме, культуризм, легка атлетика, а також медицина та навчання. М'яч не може бути використаний для інших цілей, крім зазначених у "Ledragomma".
2. Даний куля може витримувати навантаження до 400 кг.

3. Це не іграшка, а продукт не призначений для дітей до 36 місяців: він містить дрібні деталі. Може виникнути ризик задухи.

4. Не виконуйте ніяких вправ зі штангою, гирями або вагами іншого типу.

ВМІСТ УПАКОВКИ

Упаковка включає в себе м'яч, дві білі пробки і клапан.

Надування
Для надування м'яча потрібно скористатися помпою для матраца або велосипедним насосом (для цього візьміть прілагаеми й в упаковці вентиль), або ж скористатися компресором. Чи не надувайте ротом.

ПОРЯДОК І ПРОЦЕДУРИ, ЯКІ СЛІД ДОТРИМУВАТИСЯ ПРИ ВИКОРИСТАННІ м'яча УПЕРШЕ
При першому використанні м'яча, дотримуйтесь цієї інструкції:

1) Повільно надувайте м'яч за допомогою вищевказаних пристосувань, час від часу робіть перерву.
2) Надутий м'яч не повинен перевищувати 90% діаметра, зазначеного на самому кулі і / або на упаковці.
3) Закрийте отвір однієї з білих пробок, що знаходяться в упаковці (друга пробка - запасна).

4) Почекайте 24 години, а потім надійти куля до його максимального діаметра і тільки після цього його можна використовувати.
 

ІНСТРУКЦІЇ І застосування при надування м'яча В ІНШИХ ВИПАДКАХ

При надування м'яча в інших випадках ніколи не перевищуйте зазначеного максимального діаметра. Якщо ви надуває м'яч компресором, робіть це повільно, до зазначеного максимального діаметра. Пробка легко виймається за допомогою чайної ложечки.

ІНСТРУКЦІЇ, яких слід дотримуватися ПЕРЕД КОЖНИМ ВИКОРИСТАННЯМ
Щоразу перед використанням м'яча необхідно перевірити його поверхню, а помітивши розріз, подряпину, отвір або будь-які пошкодження, зверніть увагу, що тілом на м'яч в такому випадку спиратися не можна. У цих випадках виникає небезпека для людини, оскільки м'яч може раптово порватися, а спирається на нього людина - впасти.
Перед кожним використанням протріть м'яч водою і м'яким милом, а найбільш стійкі плями видаліть розведеним алкоголем.
 
ОБОВ'ЯЗКОВА ТЕМПЕРАТУРА
Увага: м'яч повинен зберігатися при кімнатній температурі (близько 18 - 20 ° C). При екстремально низьких температурах надувайте м'яч тільки після досягнення кімнатної температури.

Переглянуті товари