Balance Pad XLarge

5 224 грн

Товар відсутній

F00885 Airex

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 49 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 49 балів, які можна конвертувати в сертифікат на 15 грн.


Availability:(Out of stock)

Вправи на балансувальних подушках є ефективними для розвитку почуття балансу і рівноваги. Групові заняття стануть різноманітнішими. Функціональні тренування можна зробити більш інтенсивними і захоплюючими.

Рассрочка online

Вправи на «нестабільних поверхнях» - ефективний тренінг для розвитку координації, балансу, сили і витривалості всього тіла.

Під час занять м'язи працюють з набагато більшим зусиллям для утримання необхідної рівноваги, включаються дрібні м'язи-стабілізатори, які не задіяні при звичайних тренуваннях.

Особливістю роботи з подушкою Airex є її надзвичайна м'якість, яка дозволяє уникнути ударного навантаження на суглоби. Це означає, що тренування з використанням BALANCE PAD практично не мають протипоказань і рекомендовані людям різного віку з різним рівнем фізичної підготовки. Балансувальна подушка багатофункціональна, оскільки може використовуватись для будь-якого типу фітнес-вправ як сама по собі, так і в поєднанні з іншим обладнанням.

Продукцію Airex відрізняє підвищена увага до безпеки користувачів: подушка має ребристу поверхню, антигрибкове покриття Sanitized, що забезпечує гігієнічність використання, хороші теплоізоляційні властивості

Переглянуті товари