PROmaxafe 65

1 905 грн

Товар відсутній

F00899 Ledragomma

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 18 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 18 балів, які можна конвертувати в сертифікат на 5 грн.


Availability:(Out of stock)

Ці м'ячі чудово підходять навіть для застосувань з великим навантаженням.В гімнастиці, реабілітації, фітнесі, аеробіці, танцях, спорті, фізіотерапії.Під час виконання вправ, користувач може утримувати досить важкі ваги, враховуючи, що при цьому м'ячі не деформуються і зберігають свої динамічні характеристики: це вигідно відрізняє їх від традиційної лави для фітнесу.

Рассрочка online

Виготовлені за допомогою ексклюзивного матеріалу flexton silpower® (патент), розробленого нашою компанією, ці м'ячі, при використанні у відповідності з вказівками, що містяться в інструкції з експлуатації та рекомендації, у разі випадкового пошкодження, таких як невеликі порізи або проколи, здуваються повільно, забезпечуючи, таким чином, певний фактор безпеки для користувача.

Доступні в сіро-металевому кольорі і трьох різних розмірах (53, 65 і 75 см в діаметрі), мають приємну м'яку на дотик поверхню.

Більш того, порізи (до 5 мм) або невеликі проколи можуть бути усунені за допомогою спеціально розробленого ремонтного набору «Fixa-Kit».

Переглянуті товари