Apple AirPods Pro (MWP22)

7 525 грн

Товар відсутній

E000993

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 71 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 71 балів, які можна конвертувати в сертифікат на 21 грн.


Availability:(Out of stock)

Навушники TWS спосіб підключення: бездротовий конструкція: Герметичні ("затички") акустичне оформлення: Закриті випромінювач: Динамічні

Рассрочка online

Apple любить дивувати своїми продуктами. Винятком не стали нові навушники AirPods Pro (MWP22). Цього разу інженери відійшли від класичного для продуктів Apple форм-фактора внутрішньоканальних вкладишів у бік вакуумних "затичок". Також з новою формою змінився повністю дизайн навушників. Тепер вони стали трохи менше. Але ось у вазі трохи додали, тепер кожен навушник важить по 5,4 г. Вага збільшилася через те, що Apple додала систему активного придушення зовнішніх шумів при прослуховуванні, а для того щоб убезпечити своїх користувачів, система може працювати навпаки, передаючи все, що відбувається навколо. Для любителів активного відпочинку разом з навушниками, з'явилася вологозахист рівня IPX4, якої до цього в навушниках Apple заявлено не було. Автономність AirPods Pro (MWP22) залишилася на рівні попереднього покоління, від одного заряду навушники зможуть програвати музику до 5 годин, а ємності зарядного кейса хват на 24 години прослуховування. За те інженери прискорили в AirPods Pro (MWP22) швидку зарядку. Тепер за 5 хвилин навушники можуть зарядиться на 1 годину прослуховування музики.

Тип конструкціївакуумні
Тип кріпленняВнутрішньоканальні

Переглянуті товари