72


Apple AirPods 2 Colors Light Yellow Matte (MRXJ2)

Apple AirPods 2 Colors Light Yellow Matte (MRXJ2)

7 676 грн

Товар відсутній

E000996

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 72 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 72 балів, які можна конвертувати в сертифікат на 22 грн.


Availability:(Out of stock)

Навушники TWS ( "повністю бездротові") спосіб підключення: бездротовий (Bluetooth) конструкція: вкладиші акустичне оформлення: відкриті

Рассрочка online

Apple вирішило порадувати своїх фанатів оновленою версією навушників AirPods with Wireless Charging Case (MRXJ2). Зовнішній вигляд залишився таким же, як і назва, але тепер в нових Apple AirPods with Wireless Charging Case (MRXJ2) трудиться оновлений чіп H1, який має менше енергоспоживання, але при цьому швидше працює. Одним з нововведень від Apple, став голосовий виклик Siri. Тепер не потрібно робити подвійний тап по Наушки, а варто вимовити «Привіт, Сірі». Автономність AirPods залишилася на колишньому рівні - до 5 годин прослуховування музики і до 3-х годин розмови. Заряджаються AirPods with Wireless Charging Case (MRXJ2) від комплектного футляра-зарядки, який здатний додати до 24 годин автономності. А найбільшою перевагою AirPods with Wireless Charging Case (MRXJ2) стала бездротова зарядка. Тепер варто покласти кейс на спеціальний зарядний пристрій і почнеться процес поповнення батарей енергією, його підтвердить LED-індикатор зарядки, встановлений на фронтальній панелі чохла.

Тип конструкціївкладиші
Тип кріпленняВнутрішньоканальні

Переглянуті товари